We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.

by Main page

about

VB 2019 eredmények, Kézilabda Világ

Link: => vorecompatch.nnmcloud.ru/d?s=YToyOntzOjc6InJlZmVyZXIiO3M6MzY6Imh0dHA6Ly9iYW5kY2FtcC5jb21fZG93bmxvYWRfcG9zdGVyLyI7czozOiJrZXkiO3M6MjU6Ikp1bmlvciBrw6l6aWxhYmRhIHZiIDIwMTkiO30=

A csoportokból az első négy helyezett válogatott jut az egyenes kieséses szakaszba. Kézilabda livescore szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni. Ezt követően kicsit megtört a lendület támadásban, Henny Reistaddal nem tudtunk mit kezdeni, és az első negyedóra végén már a norvégok vezettek 6—7.

Háfra szenzációs betörés után szépít. A helyére beálló Szabó Kitti jól helyettesítette, és a gyengén kezdő, de magára találó Háfra Noémi vezetésével egyre inkább elhúzott a magyar csapat. Szabó a bal szélről a rövidbe!

Világbajnoki elõdöntõben a junior nõi kézilabda

A 2001-es és a 2003-as elveszített döntő után a magyar női junior kézilabda-válogatott ezúttal világbajnoki aranyérmet szerzett. Háfra Noémiék a debreceni fináléban kétgólos félidei hátrányt követően 28—22-re legyőzték Norvégiát. A magyar csapat mind a nyolc meccsét megnyerte a viadalon. Edző: Vigdis Holmeset Eredmények alakulása: 7. Ezt követően kicsit megtört a lendület támadásban, Henny Reistaddal nem tudtunk mit kezdeni, és az első negyedóra végén már a norvégok vezettek 6—7. A játékrész utolsó nyolc perce a norvégoké volt, ebben az időszakban csak egyszer tudtunk betalálni, így a szünetre kettővel mentek a vendégek 10—12. De azt már megszokhattuk Háfra Noémiéktől, hogy a fordulás után képesek még egy sebességi fokozattal feljebb kapcsolni, és szerencsére ezúttal sem volt máshogy. Line Ellertsen ugyan a 35. Klujber Katrin és Háfra megállíthatatlan volt, Suba Sára a csoportmeccsen bemutatott parádés teljesítményét idézte, az 50. Az oroszok ellen elveszített 2001-es és 2003-as vb-döntő után harmadik kísérletre már összejött az arany, világbajnok Magyarország. A magyar kézilabdázás el az 1949-es nagypályás és az 1965-ös, teremben szerzett felnőtt női elsőség, valamint a 2017-es ifjúsági strandkézilabda arany után negyedik világbajnoki címét szerezte. Háfra talpról a bal felsőbe. Fodor a bal szélről a bal alsóba. Háfra megveri az emberét és a hosszúba lőtt. Reistad ziccerét is védi Suba. Faluvégi lövését védte a kapus, de marad nálunk. Reistad bombájához csak hozzáérni tud Suba. Szabó a bal szélről a rövidbe. Hovland megszerzi első gólját, beállóból. Lakatos a kórházban folytatja sajnos. Szabó lövését védi Grönlund, de megint a mienk. Suba védi a blokkolt lövést. Háfra betör és a léc alá bombáz. Klujber bevágja a bal alsóba. Háfra hetest és két percet harcol ki, utóbbit Nestakernek. Ő is benne van az álomcsapatban amúgy, Reistad a másik norvég, akinek ez még összejött. Háfra gyönyörűen húzza vissza a jobb felsőbe. Lakatos kapott egy óriásit, ápolni kell. Pásztor egy kézzel megszerzi, junior kézilabda vb 2019 gól. Fossheim újabb hetest harcol ki. Jacobsen megint belövi, a jobb alsóba. Reistad töri meg a norvég gólcsendet. A legutóbbi három gólt a mieink szerezték. Háfra 9-ről a jobb felsőbe. Solstad kap két percet Pásztorról. Ellertsen most mellé lőtt, de Suba indítását Reistad lehúzza. Eladott norvég labda, de hátul megszerzik. Háfra szenzációs betörés után szépít. Háfra megveri az emberét, ítélet nincs, védés van. Fossheim újabb hetest harcolt ki. Klujber szépen megverte lábán emberét, visszahúzta a bal alsóba. Véget ért az első félidő 30. Klujber lövését is védi Grönlund. Kácsor kap egyet, nincs fault. Fossheim kettőre növeli az előnyt. Grönlund is remekel, Klujber átlövését védte. Reistad lövését most védte Suba. Időt kértek a norvégok is. Klujber lövését védte a kapus, Junior kézilabda vb 2019 lehetett volna a labda, de fault. Kácsor bombáját védi a kapus. Fossheim egy maratoni támadás végén befutva eredményes. Lakatos bombája a jobb felső fölé ment. Szépen lehúzzuk a szélre, Fodor bepattintja. Reistad negyedik gólja a jobb alsóban. Dahlt blokkoljuk, Suba még kiüti. Lakatos lövése nem jól pattan. Háfra nem kap faultot, de elrontják a norvégok. Szép blokk, de Klujber nem tudja megkaparintani. Jacobsen a bal alsóba lőtt. Pásztor két percet kap, a norvégok hetest. Háfra csen labdát, majd gólt szerez. Suba védi az átlövést, de Grönlund is hárítja Klujber helyzetét. Reistadot a kettős hátrány sem zavarja. Klujber ezt már bevágja, a kapu jobb oldalába. Junior kézilabda vb 2019 belép a ziccerben beugró Faluvégi elé, ez is két perc. Márton is a kapufát találja el. Reistad pedig nagyon bevágja a bal felsőbe. Passzívnál kapnak egy szabadot még, így nem számít, hogy kidobták oldalra. Az első hetes a norvégoké. Jacobsen a jobb alsóba lő. Olsen a bal szélről szépít, Klujber viszont gyorsan felel. Lakatos talpról a jobb felsőbe. Klujber meg tíz gólig, most már kettőnél jár. Ellertsen átlövését másodjára védi Suba. Ez volt az első védése, a csoportmeccsen 24-ig jutott. Kapufa, junior kézilabda vb 2019 kipattanó a miénk, Márton fölé lőtt. Nestaker mellé, Klujber a jobb felsőbe. Háfra átlövését védi a kapus, a túloldalon a léc hárít. Kiejtett labda nálunk, Gabrielsen a jobb szélről büntet. A mieink kezdték el a meccset. A nyolcaddöntőben a lányok egy szorosabb első félidő után a második játékrészben hengerelve 14 góllal verték Szlovéniát, majd 14—17-es első 30 percet követően Romániát. Az elődöntőben Dél-Korea sem jelentett problémát, így 2001 és 2003 után harmadszor jutottak a mieink a vb-döntőbe, igaz, eddig még egyszer sem tudtunk nyerni mindkétszer az oroszok örülhettek. A norvégok szintén megverték Brazíliát 25—20Montenegrót 31—20 és Portugáliát 34—22a nyolcaddöntőben Izland 35—30a negyeddöntőbe hosszabbítás után Franciaország 27—26az elődöntőben pedig Oroszország 30—23 ellen nyertek. Nekik is ez a harmadik döntőjük, 2005-ben kikaptak az oroszoktól, 2010-ben megverték őket. A világbajnokság honlapja: A világbajnokság Facebook-oldala: Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Több, mint 1200 munkatárssal készítjük kiemelkedő színvonalú termékeinket és biztosítjuk szolgáltatásainkat. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít portfóliónk. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket.

Ennek megfelelően kezdett a gyors lábú ellenfél, de a mieink jó védekezéssel várták őket, és nem hagyták elosonni Dél-Koreát. Reistad negyedik gólja a jobb alsóban. Reistad ziccerét is védi Suba! A helyére beálló Szabó Kitti jól helyettesítette, és a gyengén kezdő, de magára találó Háfra Noémi vezetésével egyre inkább elhúzott a magyar csapat. Nekik is ez a harmadik döntőjük, 2005-ben kikaptak az oroszoktól, 2010-ben megverték őket. Fossheim újabb hetest harcol ki.